Przełącznik Nav

Producenci

Producenci w ofercie sklepu Saunyonline.pl :

Harvia - dla sauny z samego serca Finlandii

Harvia jest firmą rodzinną z wielkimi tradycjami, mającą siedzibę w Muurame, w środkowej Finlandii. Jest oceniana w pierwszej kategorii AAA w Dun & Bradstreet, fińskiej klasyfikacji kredytowej. Obecnie zatrudnienie w Harvii wynosi około 300 osób.

Innowacyjne produkty jako wynik 60 lat doświadczenia

Powszechnie uważana za twórcę nowoczesnej sauny fińskiej, od 60 lat Harvia produkuje piece do saun. Jako firma pokoleniowa, może pochwalić się najdłuższą tradycją w tej dziedzinie w Finlandii. Dzisiaj Harvia jest wiodącym producentem pieców do saun na świecie. Eksportuje je do ponad 65 krajów.

Od samego początku Harvia odnosi się z wielkim szacunkiem do odwiecznej tradycji sauny fińskiej w Finlandii. Pielęgnując te tradycje, Harvia inwestuje także w przyszłości: badania, rozwój produktów i technologie. 

link do strony producenta: http://www2.harvia.fi/content/pl/1/10004/10004.html

Wizja EOS


Dzisiaj jesteśmy całkowicie zaangażowani w spełnianie oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Koncentracja na rosnących rynkach zdrowia i dobrego samopoczucia jest naszym kluczem do sukcesu.

Doskonała jakość i logo "Made in Germany" podkreślają nasze własne roszczenia do weryfikacji w dowolnym momencie.

Cały nasz personel dąży do ciągłego dalszego doskonalenia, starając się znakomicie wykonać nasze ambitne przyszłe zadania. Chodź z nami - doceniamy długotrwały związek!

Producent Pieców, sterowników i akcesorii.

link do strony producenta: https://www.eos-sauna.com/en/home

Tulikivi

Temperatura powierzchni pieca do sauny Tulikivi pozostaje na tyle niska, że nie musi być zamknięta, a także wymaga mniejszej odległości bezpieczeństwa niż inne piece na rynku.

Piec do sauny Tulikivi jest tak kompaktowy, że można go zainstalować w dowolnym miejscu. Jego wysokiej jakości konstrukcja, naturalne materiały i komponenty łączą się, aby zapewnić Ci wiele lat relaksu i przyjemności w saunie. W naszej ofercie znajdują się zarówno sauny opalane drewnem, jak i elektryczne, które zaspokoją wszystkie potrzeby, w tym modele odpowiednie do saun dymnych i saun ogólnodostępnych.

My w Tulikivi wiemy lepiej niż ktokolwiek, czego ludzie chcą od swojej sauny. Nasze grzejniki do sauny oferują innowacyjne rozwiązanie z ich charakterystycznym, nowoczesnym designem, który czyni je integralną częścią Twojej oazy w saunie. Pozwalają one na dostosowanie temperatury do najbliższego stopnia, co znacznie zmniejsza zużycie energii. Umożliwiają one również niezależną regulację temperatury nagrzewnicy i sauny, dzięki czemu można wybrać bardziej delikatne lub intensywniejsze doznania w saunie. Zapewniamy 60 kilogramów małych kamieni do sauny, aby zapewnić przyjemny poziom wilgotności w saunie.

Nasze nowoczesne projekty pieców do sauny i szeroka gama oferowanych przez nas opcji okładzin pomogą Ci mieć saunę, której zawsze pragnąłeś, i która wytrzyma próbę czasu. Modułowa konstrukcja naszych saun oznacza, że można usunąć i wymienić okładzinę zgodnie z wymaganiami, na przykład podczas remontu sauny. Nasze wysokiej jakości materiały są czymś zupełnie nowym w branży. Estetyka jest zawsze najważniejsza, gdy chcemy zapewnić prawdziwie relaksujące doznania w saunie.

link do strony producenta: https://www.tulikivi.com/en/tulikivi/Frontpage


Sentiotec by Harvia

Nasza wizja:

Sentiotec wraz z Harvią jest liderem na rynku w Europie Środkowej w zakresie kabin do sauny, podczerwieni i pary, wyposażenia technicznego i akcesoriów dostarczanych przez jedno źródło.

Nasza misja jest łatwa do wyjaśnienia w kilku punktach:

Punkt kompleksowej obsługi: dostarczamy naszym klientom wszystkie niezbędne części i komponenty do udanych projektów wellness.

Zorientowane na klienta: wychodzimy naprzeciw konkretnym potrzebom naszych klientów. Imponujemy im w codziennej współpracy z dostosowanymi produktami i elastycznymi rozwiązaniami.

Innowacja: Stawiamy standardy na rynku dzięki naszym innowacyjnym i niezawodnym produktom, a tym samym zapewniamy naszym klientom przewagę konkurencyjną.

International: Naszym celem jest optymalne obsługiwanie rynków międzynarodowych za pomocą naszych produktów.

Partnerstwo: transakcje oparte na partnerstwie zarówno z naszymi klientami, jak i naszymi dostawcami generują zaufanie i pozwalają nam w pełni wykorzystać nasz wspólny potencjał.


Tylo Helo

Fakt, że Tylö jest tym, czym jest dzisiaj, ma swoje źródło w wartościach jego założycieli - innowacyjnych pomysłów, determinacji i wizji.

Założyciel Tylö, Sven-Olof Janson, był elektrykiem, którego pomysłowość i motywacja umożliwiły mu opracowanie mniejszych i bardziej wydajnych grzejników przeznaczonych do maszyn zaprojektowanych na własny rachunek. W 1951 roku przyjął wyzwanie od lokalnego biznesmena, aby zbudować tańszą, ale lepszą saunę. Pan Janson najwyraźniej odniósł sukces w swoim wyczynie. Od czasu tego wyzwania w 1951 r. Firma, która wkrótce otrzymała nazwę Tylö, pozostała w początkowej lokalizacji, w której rozwijała się przez lata. Wraz z nim portfel powiększył się i jest teraz pełną gamą najnowocześniejszych produktów wellness opartych na tradycji i dziedzictwie, ale jest stale dostosowywany do wymagań klientów.

Helo

Firma Helo została założona w 1919 roku, ponieważ Karjalan Sahko Ltd w Wyborg, Finlandia i pierwszy elektryczny piec do sauny firmy wprowadzono w 1949 roku.

Od 1960 r. Firma została przemianowana na Helo Tehtaat (Helo Factories) i od tego czasu znajduje się w obecnej lokalizacji w Hanko w Finlandii.

Po otrzymaniu nazwy Oy Saunatec Ltd w 1990 r., Firma wkrótce przejęła największego na świecie producenta saun, Knüllwald Sauna GmbH w Niemczech, i powstały dwie nowe spółki zależne, Saunatec Inc. w Stanach Zjednoczonych i Helo (UK) Ltd. w Wielkiej Brytanii . Pod koniec lat 90. Oy Saunatec Ltd nabył firmę saunową i łaźni parowej Amerec (Nasscor Inc.) w Seattle w USA oraz fiński producent pieców do sauny Viki Sauna Oy. W 2008 r. W Rosji rozpoczęto sprzedaż i działania marketingowe.

Link do strony producenta: https://www.tylohelo.com/


Eliga

1905 umieścić założyciel firmy Johann Elsässer podwaliny dla swojej fabryki ELIGA spalania pieców i palenisk. Pierwsze konstrukcje pieca ELIGA były trendy ustawienie dla całej branży pieca. 1968 Rainer Hahn przejęła zarządzanie i firmy Elsässer na szerokiej gamie urządzeń grzewczych, akcesoriów sauny, łaźni parowej i artykułów solarium. Od 2004 roku jego syn Markus Hahn jest zarządzanie firmą. Elsässer obecnie produkcją urządzeń grzewczych obok ELIGA, akcesoria do sauny i -bauartikel także zawiasy i zamki do drzwi szklanych i drewnianych. Nasi klienci są producentom, sprzedawcom oraz specjalistycznych firm z sauny i branży wellness, jak również szklane Producenci drzwi i specjalistycznego sprzedawcy na całym świecie.

Link do strony producenta: https://www.eliga.com/Zapisz się do naszego newslettera