Przełącznik Nav

Metalowy czarny anemostaty nawiewny Dalap TVMD P Ø 125 mm

Czarny anemostat Dalap TVMD 125 P został specjalnie zaprojektowany dla doprowadzenia świeżego powietrza a równocześnie jest estetycznym zakończeniem kanału wentylacyjnego. Okrągły panel ma możliwość zmiany położenia dla regulacji przepływu powietrza, jest wyposażony w uszczelką z piankowej gumy.

39,20 zł
DostępnośćW magazynie
SKU
93217D
Metalowy czarny anemostaty nawiewny Dalap TVMD P Ø 125 mm jest do kupienia w przyrostach co 1

Nawiewny anemostat Dalap TVMD 125 P został specjalnie zaprojektowany dla doprowadzenia czystego powietrza a równocześnie jest estetycznym zakończeniem kanałów wentylacyjnych o średnicy 125 mm. Ten czarny anemostat na możliwość zmiany położenia panela dla regulacji przepływu powietrza, który mozna całkowicie zamknąć.

Zalety metalowego anemostatu Dalap TVMD 125 P

  • przeznaczony do nawiewu świeżego powietrza
  • regulacja przepływu powietrza (możliwe całkowite zamknięcie)
  • estetyczna zakończenie kanałów o średnicy 125 mm
  • wyposażony w uszczelkę z piankowej gumy
  • łatwy montaż w położeniu poziomym i pionowym
  • trwały materiał

Prosty montaż

Anemostat dzięki kołnierzowi przyłączeniowemu po prostu wsuwa sie do kanału o odpowiedniej średnicy a za pomocą wkrętów i kołków mocuje do ściany. Możliwa jest instalacja w położeniu poziomym na suficie, oraz pionowym - na ścianie.

Wysokiej jakości materiał

Anemostat Dalap TVMD 125 P wykonany jest z ocynkowanej stali z trwałą powłoką w kolorze czarnym (RAL 7021) i jest wyposażony w uszczelkę z gumowej pianki, która zapobiega przedostawaniu się powietrza przez zawór.

 
Więcej informacji
Price 31,87 zł
Waga (kg) 1.000000
Kraj pochodzenia Niemcy
Producent Inny
Ocena 5
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto