Przełącznik Nav

Piec do sauny Harvia Cilindro PC70XE BLACK

Piec do sauny Harvia Cilindro ze sterownikiem4 557,20 zł
DostępnośćW magazynie
SKU
HARHPC7004MXE
Piec do sauny Harvia Cilindro PC70XE BLACK jest do kupienia w przyrostach co 1

Piec do sauny Harvia Cilindro ze sterownikiemElektryczny piec do sauny Harvia Cilindro mieszczący ogromną liczbę kamieni zapewnia przyjemne doznania podczas kąpieli w saunie. Ten ustawiany na podłodze piec charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.
Ażurowa zewnętrzna obudowa Cilindro XE wykonana jest ze stali nierdzewnej. Możesz dostosowywać rodzaj ciepła od łagodnego do silnego, polewając wodą kamienie z boku lub góry.

Piece Cilindro XE są idealnie dopasowane do osadzenia w ławce. Kołnierz do osadzenia pieca w ławce HPC2 (wyposażenie opcjonalne) stanowi bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem ciepła od pieca. Wszystko to razem tworzy stylową, jednolitą całość.

Piec dostarczany jest z oddzielnym cyfrowym panelem sterującym. Panel taki ma podświetlane przyciski i cyfrowy wyświetlacz, pokazujący nastawioną temperaturę i odliczany czas. Na sterowniku można ustawić czas pracy, opóźnienie załączenia, regulować temperaturę, załączać światło oraz wentylator. Panel sterowania można umieścić wewnątrz sauny. Kabel łączący ma długość 3 m (alternatywnie 5 lub 10 metrów).


Komplet kamieni w zestawie - 100kg

Więcej informacji
Waga (kg) 1.0000
Moc Pieca (kW) 7
Kolor Czarny
Producent Harvia
Wymiary (wys./szer./gł.) 320 x 320 x 930 mm
Zalecana kubatura sauny: 6-10m3
Przyłącze prądowe: V N, Bezp. A
Kraj pochodzenia Finlandia
Ocena 5
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto