Przełącznik Nav

Piec Harvia Glow Corner 9kW TRC90

Nowość w projektowaniu, aby uzupełnić nawet najbardziej eleganckie wnętrze sauny
Piec kolumnowy Harvia Glow został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających projektantów wnętrz sauny. Stylowy i opływowy kształt Glow zapewnia nową jakość w projektowaniu wnętrz sauny. Wysoka forma słupa sprawia, że sauna robi wrażenie. Majestatyczny blask jest koroną na środku ławek. Piec w wersji narożnej.

3 469,68 zł
DostępnośćW magazynie
SKU
TRC90
Piec Harvia Glow Corner 9kW TRC90 jest do kupienia w przyrostach co 1

Nowość w projektowaniu, aby uzupełnić nawet najbardziej eleganckie wnętrze sauny
Piec kolumnowy Harvia Glow został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających projektantów wnętrz sauny. Stylowy i opływowy kształt Glow zapewnia nową jakość w projektowaniu wnętrz sauny. Wysoka forma słupa sprawia, że sauna robi wrażenie. Majestatyczny blask jest koroną na środku ławek.

Oprócz walorów estetycznych Glow zapewnia również przyjemne doznania w saunie: dzięki dużej ilości kamieni, gwarantowana jest miękka i przyjemnie wilgotna para. Również kąpiący się na niższych ławkach mogą cieszyć się równomiernym, pieszczotliwym ciepłem. Zewnętrzna część pieca pozostawia wiele widocznych kamieni, a ilość pary można dostroić, rzucając wodę prosto na kamienną kolumnę lub na bok pieca.

Glow ma jasne i łatwe w użyciu pokrętła, które są umieszczone z przodu pieca. Urządzenie jest wyposażone w zegar ręczny i termostat. Jest zrozumiały i przyjazny dla użytkownika.

Czujniki wbudowane we wnętrzu gwarantują bezpieczne działanie. Włożone kamienie nie utrudniają działania termostatu, a grzałka działa niezawodnie, nawet po długim użytkowaniu. Termostat Glow reaguje szybko, gdy kamienie ostygną, szybko włączając elementy grzejne..

Tunel wewnątrz nagrzewnicy przyspiesza cyrkulację powietrza, a jednocześnie działa jako podparcie dla elementów grzejnych. Erozja kamieni nie osłabia cyrkulacji powietrza. Czujnik ciepła i cyrkulacja powietrza zintegrowane z tunelem to wynalazki Harvii. Sprawiają, że grzejnik jest bezpieczniejszy w użyciu.

Piec w wersji narożnej, przeznaczony do kompaktowych kabin.

Komplet kamieni w zestawie (60kg)

Więcej informacji
Waga (kg) 1.0000
Moc Pieca (kW) 9
Kolor Stal nierdzewna
Producent Harvia
Wymiary (wys./szer./gł.) 110/33/33cm
Zalecana kubatura sauny: 8-12m3
Przyłącze prądowe: 400V 3N, Bezp. 3X16A
Kraj pochodzenia Finlandia
Ocena 4
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto